top of page

İADE, GARANTİ ŞARTLARI &KARGO

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE EFT/HAVALE İNDİRİMİ GEÇERLİ DEĞİLDİR

 

İADE ŞARTLARIMağazamızdan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde Zula Snowboard-Kaykay ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

Zula Snowboard-Kaykay yetkilisinden onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.

Bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.

Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün Zula Snowboard - Kaykay mağazasına ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Zula Snowboard - Kaykay üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.

Kampanyalı ürünler, indirimli ürünler, fırsat ürünleri v.s kesinlikle iade alınamamaktadır.
 

NAKLİYE ve TESLİMAT:İstanbul içinden gelen siparişler kargo ile, sipariş verildikten sonraki 2 iş günü içerisinde teslim edilecektir.


100TL ve üzeri siparişlerin kargo masrafı zulamatik.com' a aittir.

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri durumlarda iletişim kısmında belirttiğimiz zulamatik.com eposta adreslerimizden ya da telefonlarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı ve sipariş tarihinizi belirtiniz.

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz eposta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

ÖDEMELER:Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (Banka havalesi, kredi kartı) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz. Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 24 saat içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir. Ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.

bottom of page